S. Borkowski Drukuj Email

borkowscy

NAD POTOKIEM
Susiec

DOMEK NAD POTOKIEM
Stanisław Borkowski

Rybnica 73
22-672 Susiec

tel. 607 317 752
tel. 84 665 45 04
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.nadpotokiem37.pl

O obiekcie

Oferujemy 3 indywidualne domki:

Domek nr 1 (6 os.): Domek położony przy kamyczkowej,bardzo mało ruchliwej drodze(około 1o samochodów dziennie), ogrodzony razem z miejscem parkingowym, placem zabaw, miejscem na grilla.

Domek nr 2 (7 os.): Domek usytuowany nad potoczkiem z kominkiem, aneksem kuchennym, jadalnią, grillem, placem zabaw

Domek nr 3 I 4 (2 os., 2+1 os.): Domek-bliźniak usytuowany nad rzeczką, posiada dwa indywidualne wejścia, w obu częściach aneksy kuchenne, kominki, tarasy z widokiem na rzeczkę.


Domki położone są na dużej i ogrodzonej posesji, łącznie z domem gospodarzy. Znajdują się w miejscowości Rybnica, 1 km od Suśca. W pobliżu(ok 15 km) znajduje się zalew z plażą, w którym można popływać. W okresie letnim drzewa obok domku dają kojący chłód, zaś w zimie przepiękny widok. Rzeka obfita jest w ryby, przede wszystkim pstrągi, co świadczy o jej czystości, kilka kilometrów od gospodarstwa znajdują się stawy rybne(Narol, Majdan Sopocki, Ruda Różaniecka), dlatego zapraszamy wędkarzy. W okresie jesiennym zapraszamy do grzybobrania w okolicznych lasach. Do zwiedzenia polecamy:

- Rezerwat "Szumy" na Tanwi - 1km
- Rezerwat "Czartowe Pole" - 10 km
- Wodospad na rzece Jeleń - 1,5 km
- "Kościółek" - 3 km


Serdecznie zapraszamy na naszą strone internetową, gdzie znają Państwo więcej informacji i zdjęć o naszym obiekcie:

www.nadpotokiem37.pl

a także na nasz profil na facebooku, zamieszczamy tam cały czas aktualne zdjęcia i wydarzenia:

https://www.facebook.com/pages/Domki-nad-potokiem/111012532400422

Cennik


Ceny za pobyt od 35 zł do 50 zł od osoby za dobę.

Dzieci do 3 lat zniżka.

W przypadku rezerwacji prosimy o wpłacenie w uzgodnionym terminie- zadatku w wysokości 30% wartości pobytu przelewem lub przekazem pocztowym. Pozostała należność płatna w dniu przyjazdu.

W przypadku rezygnacji z przyjazdu w rezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od nas, zaliczka nie podlega zwrotowi. W ramach wpłaconego zadatku istnieje możliwość przesunięcia pobytu w innym uzgodnionym wcześniej terminie.

Lokalizacja GPSWspółrzędne GPS
N: 50° 24' 14"
E: 23° 13' 20"