Jak poruszać sie po stronie Drukuj Email

 

INSTRUKCJA NAWIGACJI

  1. Nowatorskim rozwiązaniem Interaktywnej Mapy Roztocza Środkowego jest możliwość łatwego wyszukania najciekawszych miejsc w regionie z  równoczesnym pokazaniem ich rozmieszczenia w terenie.
  2. Aby ją uruchomić należy kliknąć napis Mapa interaktywna (w górnym pasku menu) lub prostokątną mapę Roztocza Środkowego znajdującej się na środku tytułowej strony.
  3. Mapa ładuje się w ciągu kilku sekund.
  4. Przy pomocy umieszczonych na dole mapy kratek, które należy zaznaczyć lub odznaczyć, można odszukać interesujące nas elementy. Najlepiej zaznaczyć tylko niektóre. Zaznaczenie zbyt wielu, powoduje pogorszenie nawigacji.
  5. Każdy z elementów uaktywnia się po umieszczeniu kursora na jego tle. Pokazuje się "dymek" z małym zdjęciem i krótką informacją.
  6. Kliknięcie w zdjęcie lub napis "więcej" umieszczony na tle dymku otwiera artykuł.
  7. Mapę można powiększać lub zmniejszać przy pomocy suwaka lub przycisków:  (+), (-).
  8. Obraz mapy można przesuwać w dowolnym kierunku przy pomocy "łapki" lub pokazanych kierunków N, S, E, W, a także przesuwając  podświetlony prostokąt po małej mapie, umieszczonej w prawym górnym rogu.
  9. Pod suwakiem znajduje się dodatkowy wybór kategorii o nazwie [Lokalizacje]. Po rozwinięciu zakładki o nazwie [Wszystkie] - ukazuje się wykaz kategorii w kolorze zielonym. Należy dokonać wyboru kategorii  a następnie konkretnej atrakcji. Powoduje to automatyczne umieszczenie wybranego elementu na mapie.
  10. Najprostrzym sposobem odnalezienia wybranych artkułów jest skorzystanie z rozwijającego się menu umieszczonym na stronie startowej, jednak nie mamy wówczas orientacji co do położenia elementu na obszarze Roztocza.

Mamy nadzieję, że mapa pomoże Państwu w wyborze miejsc i  sposobów spędzania czasu.

Zapraszamy Państwo w progi naszych gospodarstw. Ich wykaz umieszczony jest na tytułowej stronie pod hasłem Noclegi .

Życzymy udanego urlopu "Na Roztoczu Naturalnie".

Uwagi i ewentualne propozycje dotyczące strony prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.