Spływy na rzece Tanew Drukuj Email

SZUM-FAN Spływy kajakowe
ul. Słoneczna 4
22-672 Susiec
tel. 605-335-133
www.kajakisusiec.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Firma organizuje spływy kajakowych po rzece Tanew i Sołokija. Zaprasza osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane. Zapewnia nowe polietylenowe kajaki z dodatkowym miejscem dla dziecka, aluminiowe wiosła , kamizelki ratunkowe , transport sprzętu i kajakarzy. Dla grup zorganizowanych opiekę ratownika i instruktora kajakarstwa.

Przykładowe trasy spływów :
Rzeka Tanew

  • Paary - Rebizanty ( odcinek płytki do 1m głębokości, kręty , bardzo malowniczy, w całości przez lasy, bardzo popularny, czas przepływu 2-3 godz)
  • Trasa przez Puszczę Solską ( bardzo dzikie i piękne trasy o różnych stopniach trudności , czas przepływu 2-8 godzin,
  • Odcinek Olchowiec - Osuchy ( odcinek bardzo łatwy, rzeka prosta szeroka, czas przepływu 2-3 godz.)

Rzeka Sołokija

  • Trasa Ruda Żurawiecka- Teniatyska ( odcinek płytki , malowniczy, w większości przez lasy, na końcu odcinka znajdują się bardzo dobrze zachowane bunkry Lini Mołotowa z II Wojny Światowej, czas przepływu 2-4 godz).

kajaki kajaki kajaki kajaki

 

PHU „PAGAJ” Beata Czochra - Zwierzyniec
ul. Partyzantów 51,
tel. 0501-057-933, 0512-449-229, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Oferuje: organizację spływów kajakowych po rzece Wieprz i Tanew, wypożyczalnię kajaków, transport sprzętu na miejsce spływu, spływy indywidualne;
Zapewnia: nowe 2 osobowe kajaki z wygodnymi siedzeniami i szczelnymi komorami na bagaż, dla grup zorganizowanych opiekę ratownika i przewodnika, kamizelki asekuracyjne i wiosła.
Trasy spływów:
1) rzeka Wieprz:
- Obrocz – Zalew Rudka (czas przepływu ok. 2 godz.)
- Obrocz - Szczebrzeszyn (czas przepływu ok. 7 godz.)
2) rzeka Tanew:
- Osuchy – Pisklaki (czas przepływu ok. 2 godz.)
- Pisklaki – Króle Stare (czas przepływu ok. 6 godz.)
Inne trasy do uzgodnienia.

kajaki kajaki kajaki kajaki

PHU „RELAKS” Mariusz Szymański - Zwierzyniec ul. 2-go Lutego 12,
tel. 084 68-72-203, 0609-471-538, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Oferuje: spływy kajakowe po rzekach Wieprz, Tanew i Łada, wypożyczalnię sprzętu na spływy, wypożyczalnię kajaków wraz z przyczepą do transportu, spływy indywidualne, zmiany trasy spływu;
Zapewnia: jednoosobowe i dwuosobowe kajaki
z wodoszczelnym lukiem na bagażi wygodnymi siedzeniami, wiosła drewniane, kamizelki asekuracyjne, transport osób i sprzętu na miejsce spływu, parking
z dozorem dla samochodów i rowerów na czas trwania spływu,opiekę ratowników WOPR dla zorganizowanych grup wycieczkowych i przewodników PTTK.Firma „FAN” – Kaczórki k/Krasnobrodu
tel. 0504-464-964, 0510-076-200, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Oferuje: spływy kajakowe po rzece Wieprz, Tanew, Bukowa i Łęg,
prowadzą kursy kajakowania dla początkujących, zapewniają bezpieczeństwo podczas spływu, dla chętnych robią serię pamiątkowych zdjęć ze spływu,
Trasy spływów:
1) rzeka Wieprz:
- Hutki – Bondyrz (czas przepływu 2-3 godz.)
- Bondyrz – Guciów ( 3-4 godz.)
- Hutki – Guciów (7 godz.)
- Hutki – Szczebrzeszyn (2-3 dni)
2) rzeka Tanew:
- Huta Szumy – Rebizanty (czas przepływu 3-4 godz.)
- Osuchy – Króle ( 5-6 godz.)
- Borowiec – Szostaki ( 5-6 godz.)
- Borowe Młyny – Osuchy (6-7 godz.)
- Króle – Harasiuki – Ulanów (5-6 godz.)