S. Burda Drukuj Email

burda

POD LASEM
Majdan Sopocki II

POD LASEM
Stanisław i Celina Burda

Majdan Sopocki Drugi 140
22-672 Susiec

tel. 603 943 365
tel. 84 666 30 49
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.roztocze.net.pl/burda

O obiekcie

Drodzy Goście!

Majdan Sopocki to wieś na terenie Roztocza Środkowego, położona ok. 9 km od Suśca i ok. 15 km od Krasnobrodu. Jest to kraina charakteryzująca się dużą ilością lasów, pagórków i niezwykle pięknymi widokami. Znajdziecie tu Państwo ciszę, spokój, czyste powietrze oraz wiele miejsc idealnych do aktywnego wypoczynku, a także relaksu.

Oferujemy ogrodzoną posesję, znajdującą się  w sąsiedztwie lasu (na uboczu miejscowości). Do dyspozycji Gości przeznaczone jest piętro budynku z osobnym wejściem i tarasem oraz pokoje na parterze z osobnymi wejściami (bez schodów). Przed każdym z tych pokoi jest  miejsce na odpoczynek (stół, ławeczki, huśtawka), gdzie można spożywać posiłki oraz spędzać wolne chwile w czasie niepogody.

Proponujemy pokoje 2- i 3- osobowe, a także pokoje 2- i 3- osobowe z łazienkami. Posiadamy także w pełni wyposażoną kuchnię wyłącznie do dyspozycji Gości.

W 2014 roku udostępniliśmy dla naszych Gości nowy domek, w którym są trzy pokoje z łazienkami, oraz kuchnia z salonikiem. Każdy z tych pokoi posiada osobne wejście.

Oferujemy także wynajęcie domku, znajdującego się na naszej posesji. Posiada dwa pokoje, kuchnię i łazienkę. Przed domkiem jest zadaszenie, miejsce na grilla oraz w pobliżu znajduje się altanka.

Dla chętnych gwarantujemy wyżywienie. Przy przygotowywaniu posiłków wykorzystujemy własne owoce i warzywa, oraz wiejskie mleko i jajka. Zachęcamy do spożywania posiłków na zewnątrz przy szumie lasu i świergocie ptaków.


Ilość pokoi: 5
Ilość miejsc noclegowych: 15
Ilość łazienek: 4


Znajdziecie tu Państwo dużo miejsca do spokojnego wypoczynku m.in. altanka, zadaszone tarasy, huśtawki, grill, miejsce na ognisko, dużo zieleni. Oferujemy duży, ogrodzony plac oraz piaskownicę idealne do zabaw dla dzieci.


Oferta

- kijki do nordic walking
- miejsce do gry w koszykówkę
- ogrodzony parking na samochody
- grill oraz miejsce na ognisko
- piaskownica oraz teren trawiasty
- kuligi z ogniskiem i grzańcem, a latem przejażdżki bryczką
- mapy i przewodniki
- pomoc w organizacji wycieczek do Lwowa
- dla zainteresowanych wyżywienie z wykorzystaniem własnych produktów
- internet wi-fi

Cennik

Noclegi:

- Pokoje 2- i 3- osobowe z łazienkami 35 zł/os.
- Pokoje 2- i 3- osobowe 30 zł/os.
- Cena domku: dla grupy 4 osobowej 35zł/os.
- Cena domku: powyżej 4 osób 30zł/os.

Wyżywienie:

- Śniadanie 15 zł/os.
- Obiad/obiadokolacja 25 zł/os.

Przy przygotowywaniu posiłków wykorzystujemy naturalne produkty m.in. swoje warzywa, jajka, sery, mleko, a także miód.

Wypoczywając u nas napawać się można pięknymi widokami, wśród ciszy i spokoju. Majdan Sopocki   otoczony jest sosnowymi lasami, co stwarza specyficzny mikroklimat. Główną atrakcją naszej miejscowości jest zalew położony na rzece Sopot, co gwarantuje czystą wodę i przepiękne widoki. Przy zalewie znajduje się piaskowa plaża z punktem ratowniczym oraz wypożyczalnie sprzętów wodnych (kajaki, rowerki wodne). Dużym zainteresowaniem cieszy się również pływanie na tzw. bananie organizowane przez ratowników. W sąsiedztwie zalewu położone są  punkty gastronomiczne, gdzie można smacznie zjeść. Ciekawą atrakcją jest również znajdująca się w naszej miejscowości „góra piaskowa”, która zachęca do zabaw na piasku latem, a zimą zjeżdżanie na nartach, sankach, workach.


Tutejsze lasy zapewniają także obfite zbiory grzybów i runa leśnego. Dla amatorów i profesjonalnych wędkarzy zalew jest idealnym miejscem do realizacji swojego hobby.

Fotogaleria

burda burda burda burda 9 10 11 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 burda burda burda burda burda burda burda burda burda burda burda burda burda burda burda  burda burda burda burda

Lokazliacja GPS

Współrzędne GPS
N: 50° 28' 05.37"
E: 23° 10' 30.50"

Atrakcje

atrakcjeJedną z wielu zalet naszej miejscowości jest zalew, który położony jest na rzece Sopot, co gwarantuje czystą wodę i przepiękne widoki. Znajduje się tu strzeżone kąpielisko oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego, m.in. kajaków, rowerków wodnych.
W sąsiedztwie zalewu położone są także punkty gastronomiczne, gdzie można smacznie zjeść. Polecamy także spływy kajakowe, które odbywają się na rzekach Tanew i Wieprz.

atrakcje
Nasza miejscowość otoczona jest lasami sosnowymi, co daje możliwość organizowania wycieczek pieszych i rowerowych. Trasy tych wypraw prowadzą przez wiele urokliwych miejsc.

atrakcjeZnajdujący się w naszej miejscowości zalew i tzw. „góra piaskowa” pozwalają na długie i spokojne spacery, a dla wielbicieli aktywnego wypoczynku Nordic walking. Zimową porą proponujemy jazdę na nartach, sankach, a także na workach z sianem. Miłośnicy sportów zimowych mogą także realizować swoje pasje na stokach narciarskich znajdujących się w okolicy (Jacnia, Krasnobród, Tomaszów Lubelski). Dla osób zainteresowanych oferujemy kuligi z kiełbaską z ogniska oraz grzańcem.


atrakcjeTutejsze lasy zapewniają także obfite  zbiory grzybów i runa leśnego. Dla amatorów i profesjonalnych wędkarzy zalew jest idealnym miejscem do realizacji swojego hobby.

Dzięki współpracy z firmą „Quand” możemy Państwu zaoferować pomoc w organizacji wycieczek do Lwowa.

atrakcjePodczas deszczowych dni zachęcamy do doskonalenia lub nabywania umiejętności robienia na szydełku. Kilka naszych prac pokazanych jest w galerii.


Majdan Sopocki jest także idealną bazą wypadową:

 • Rezerwat nad Tanwią
 • Rezerwat „Wzgórze Kamień” w Czarnym Lesie
 • Górecko Kościelne
 • Rezerwat „Czartowe Pole”
 • Skansen w Guciowie
 • Zwierzyniec i stawy „Echo”
 • Zamość

Rezerwacje

Rezerwacja

 • Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie.
 • Przedpłaty w wysokości 30% proszę przesyłać pocztą lub przelewem elektronicznym: Burda Celina Majdan Sopocki Drugi 140, 22-672 Susiec, numer konta  44 9639 1051 3004  5103 4063 0001.
 • W dniu przyjazdu pobieramy pozostałą kwotę ustaloną przy rezerwacji.
 • Doba trwa od godziny 13.00 do 11.00.